Aby vám cukrařina šla jako po másle.

Vše na jednom místě. Vyberte si, po čem toužíte!

Přeneseme vás do pohádky...

Čeká tam na vás romantický vintage dort.

Krásná kytka, srdíčko, krajky, perly...

To všechno vám bude vyrůstat pod rukama. Tolik lásky...Na jednom dortu. Hodí se nejen pro romatické okamžiky s někým milovaným, ale ukážeme vám i několik dalších variant, třeba na dětskou oslavu, větší nebo menší verze.

Nechte se okouzlit. Kouzlo začíná právě teď... Čáry máry fuk...

11 videí, 128 minut návodů

Jsou úžasné... Jsou božské... A žádný mlsoun jim neodolá... Pralinky...Perla mezi dezerty.

Čokoládovým pralinkám nikdo neodolá.

Proč na ně chodit do obchodu, když si krásné a delikátní zvládnete vyrobit doma sami. Vaši přátelé nepoznají rozdíl a pralinky do sekundy zmizí.

A my vám ukážeme, jak takové mizící pralinky vytvořit.

11 videí, 175 minut návodů

On-line kurz "Víkendové dortíky"

Naučte se upéct hříšné nebeské dortíky, o které se nebudete chtít dělit. Dezerty, které potěší každý mlsný jazýček. 

Vše jsme vytvořili tak, aby to bylo v dokonalé chuťové harmonii. Trumfnete babičku, kámošku, překvapíte rodinu. Slibujeme, že výsledkem budou všichni nadšeni! 

14 videí, 155 minut návodů

On-line kurz "Techniky airbrush, malování a modelování"

Pokořte konečně tu malou airbrush pistolku a naučte se z ní vystřelit luxusní dorty.

Ve skutečnosti je to pravděpodobně nejjednodušší způsob, jak změnit svůj dort z obyčejného, nudného na neuvěřitelně dokonalý, ze kterého si všichni sednou na zadek.

15 kurzů, 174 minut návodů

Chcete se vzdělávat s pohodlí domova?

Připravili jsme pro vás desítky videonávodů z různych oblastí cukrařiny se špičkovámi  odborníky.

Vyberte si ten váš.

249 vyukových videí, 17 kurzů.

Kdo stojí za Sladkým mámením?

Ahoj, jsem Vanda, nadšená propagátorka zdobení krémem.

Na začátku mé sladké cesty byl online kurz Megabyznys - jak prodávat fyzické produkty pod vlastní značkou v USA na Amazonu.

Začal v dubnu 2016 a úplně mi změnil život. Vytvořila jsem vlastní luxusní BE FINEST cukrářskou sadu na zdobení dortů a cupcakes pomocí krému. 

V České republice a na Slovensku vystupuji pod značkou Sladké mámení - Revoluce ve zdobení.  Na konci srpna 2016 jsem v ČR a SR spustila na FB kampaň s cílem dát vědět o něčem novém, co u nás ještě nikdo moc neznal - květinkové zdobení speciálními špičkami, které dělají jedním tahem krásné krémové květy.

Začala jsem pořádat kurzy květinkového zdobení. Od podzimu 2016 do listopadu 2019 se skupinových kurzů zúčastnilo 272 lidí! Dnes je již dostupný jen v on-line podobě.

Individuální kurz v Soule - Jižní Korea

V březnu 2018 jsem odjela do Jižní Koreje, udělala jsem testy a získala certifikáty od IKAFCD (Mezinárodní korejská asociace designérů dortů), kteří používají korejskou techniku zdobení krémem.

Od dubna 2018 a do listopadu 2019 se mých skupinových kurzů korejského zdobení v ČR a SR zúčastnilo 130 lidí.

Dva master workshopy v SAE - Dubaj

V prosinci 2018 jsem byla na týden v Dubaji, zúčastnila jsem se dvou workshopů s certifikací, jeden s TOP ruskými cake designers Tortik Annushka a druhý s cake designer & international instructor kanaďankou Lima Cakes. Všichni jsou to jedničky ve svém oboru. 

Vše, co jsem se naučila, natočím a vy se s tím seznámite v první on-line česko-slovenské vzdělávací cukrářské platformě nebo v samostatných on-line kurzech.

Master class workshop v Ivanově - Rusko

V prosinci 2018 jsem odjela do Ruska na master class workshop, který vedala Evgenia Ermilova, ta metodu Sculpture paiting vymyslela.

Získala jsem osvědčení a stala se certifikovaným lektorem její školy pro Českou a Slovenskou republiku. A dovozcem speciálního materiálu, který se pro tuto metodu v interiérech používá. 

Individuální kurz v Bangkoku - Thajsko

V lednu 2019 jsem odletěla do Thajska a získala certifikát od té nejlepší na světě ve špachtlování krémem.

Je to nejnovější trend ve zdobení dortů. 

Od konce února do listopadu 2019 se mých kurzů špachtlování zúčastniko 128 lidí. 

Časopis Apetit - 5/2019

V květnovém čísle časopisu Apetit si můžete v části VIP dotazník přečíst informace o cukrárském klubu.

Časopis Apetit - 2/2018

V únorovém čísle časopisu Apetit si můžete v části Buďte jak oni přečíst článek, jak jsem začínala. 

V tom, co dělám, chci patřit mezi nejlepší a ráda své znalosti předávám dále. Tak jak jsem to dělala i před rokem 2016. Jestli vás zajímá více, podívejte se na video níže.

Reportáž TV Nova - pořad Víkend o Leli's cupcake a její knize. Spolupracujeme již od roku 2016 a nešlo říci ne.

Kurz pečení a zdobení cupcakes, byl jeden z nejlepších co jsem kdy absolvovala!!! Jsem nadšenec do gastronomie a ráda zkouším nové věci (od vaření, přes kurz kávy, po barmanský kurz), ale kurz Vandy mě naprosto dostal svým krásným osobním přístupem, profesionalitou, příjemným prostředím a hlavně mi dal opravdu něco co používám a dělám radost nejen sobě, ale i ostatním. Rozhodně pokud někdo sedíte doma a koukáte na videa na Youtube a říkáte si: "Sakra jak to dělají... To je tak krásné, to bych chtěla taky umět.... " Neváhejte a jděte na tento kurz, protože pak konečně budete vědět jak na to. Ještě jednou velké DÍKY Vandi a Páji, bylo to bezva!!! L.
Lenka Matoušová
.jak se říká "všechno na jedničku"......tak v tomto případě je všechno na 5 hvězdiček a Vanda je taky hvězda..že do toho všeho šla a rozjela..že díky soutěži,jsem měla možnost si trubičku "č.5 žije" vyzkoušet a na první pohled se do takového zdobení zbláznit od začátku to byla radost s tím pracovat .-) a pozor - je to návykové..nechcete dělat nic jiného,než vymýšlet různé barevné kombinace, tvary a kreativně se u toho vyřádit ..je to relax ! a to nemluvím o špičkové kvalitě a luxusním balení :-), jasné a srozumitelné, se mi doma daří tvořit neskutečně krásné a chutné cupcaky a další dobroty. Díky, díky, díky ... PS: Teď už jen koupit tu špičku na lístečky, která mi pořád chybí, ale nějak nebyl čas ji zajet koupit.
Petra Dandová

Sladký klub, s.r.o.

Telefon
+420 725 267 202
E-mail
vanda@sladkemameni.com
Adresa
Kubova 1797/41, 621 00 Brno
IČO: 09138374
Nejsem plátce DPH. Registrována v OR vedeným u Krajského soudu v Brně, spisová značka C 117460
Asociace
Jsem členem Asociace kuchařů a cukrářů České republiky.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi nebo zavolejte. Vanda

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů